0
0

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت استاد سِوِن

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت استاد سِوِن را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در سایت استاد سِوِن  است.

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول:  خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید ولینک دانلود  خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به کاربر توسط استاد سِوِن

قسمت چهارم: امکان دانلود محصول آموزشی خریداری شده با استفاده از لینک موجود در ایمیل ارسالی و یا با مراجعه به پنل کاربری

آموزش نحوه خرید یک محصول آموزشی در سایت استاد سِوِن

 

بند ۳

حق امتیاز کلیه محصولات آموزشی این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و  و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب محصولات آموزشی غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند ۴

مجموعه  استاد سِوِن  اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات و ویژگی‌های کاربردی محصولات آموزشی
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید محصولات آموزشی بر عهده مشتری است.
– مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند ۵

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از سایت استاد سِوِن به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند ۶

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد.