0
0

می خواهید پول در آورید؟

1666 بازدید
می خواهید پول در آورید؟

می خواهید پول در آورید؟

می خواهید پول در آورید؟

تمایل به پول در آوردن و ثروت اندوزی کاملاً طبیعی و در حقیقت بسیار مطلوب است. پول قدرتی است که شما و خانواده تان را به سطحی شایسته از زندگی می رساند. پول قدرتی است که به بینوایان سر و سامان می دهد. پول یکی از وسایل ضروری برای تکمیل زندگی است.

کسی که ادعا می کند دوست دارد فقیر باشد، معمولاً گرفتار عقده ی گناهکاری یا احساس عدم کفایت است. مانند نوجوانی که چون احساس می کند نمی تواند در درس هایش نمره عالی بگیرد یا یک تیم فوتبال راه بیندازد وانمود می کند که نمی خواد نمره عالی بگیرد یا فوتبال بازی کند.

پس پول هدف مطلوبی است. چیزی که در مورد پول گیچ کننده است، شیوه ارتجاعی است که بیشتر مردم سعی می کنند از طریق آن پول در آورند. همه جا افرادی را می توان دید که نگرش «اول پول» را دارند. با وجود این، همین افراد همیشه پول کمی در بساط دارند. چرا؟ به این دلیل ساده : مردمی که پول را در اولویت نسبت به هر چیز دیگری قرار می دهند به قدری هوش و حواس خود را معطوف به آن می کنند، که فراموش می کنند تا زمانی که بذرهای پول کاشته نشود، هیچ پولی را نمی توان درو کرد.

می خواهید پول در آورید؟ اولویت را به ارائه خدمات بدهید

بذر پول خدمت است. به این دلیل، «اولویت در ارائه خدمات» نگرشی پولساز است. اول به فکر ارائه خدمات باشید. پول خودش را به شما می رساند.

بیشتر مطالعه کنید:  ارتباط های پول ساز با مشتریان

تهیه کننده ای که بیشترین سود را از فیلم هایش می برد، هنر را در اولویت نسبت به پول قرار می دهد. به جای سرکیسه کردن تماشاچیان، به هر شکلی سعی می کند کاری بهتر و بیشتر از سطح توقع افراد به آنها عرضه کند. در نتیجه : مردم کارش را می پسندند و راجع به آن صحبت می کنند به این ترتیب، فیلم او مجدداً به نمایش در می آید و از این مرحله به بعد پولساز می شود. در فکر ارائه خدمات باشید ، پول به دنبال آن می آید.

اولویت در ارائه خدمات

در اینجا یک قانون ساده ولی قدرتمند به شما کمک می کند که از تفکر «اولویت در ارائه خدمات» پیروی کنید : همیشه بیشتر از حد انتظار مردم، برایشان کار انجام دهید.هر فعالیت فوق برنامه ی کوچکی که برای دیگران انجام می دهید، یک بذر پول است. داوطلبانه تا دیروقت کار کردن و بخشی از شرکت را از گرفتاری بیرون آوردن، یک بذر پول است؛ ارائه خدمات فوق برنامه به مشتریان یک بذر پول است زیرا مشتری را دوباره به آنجا می کشاند؛ عملی کردن هر فکر جدیدی که باعث افزایش کارایی می شود، یک بذر پول است. از بذر پول ، پول می روید.

خدمت بکارید و پول درو کنید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostad7.com/?p=8402
اشتراک گذاری:
واتساپفیسبوکلینکدین
Avatar
ostad7
*کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر( هوش مصنوعی) *مدرس دانشگاه در رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات * طراح و مدرس انواع وب سایت های اینترنتی *مشاور و طراح وب و رابط کاربری *مشاور راه اندازی سایت‌های برپایه وردپرس *کارشناس آی تی و تجارت الکترونیک *کارآفرین از سال ۱۳۹۲
مطالب بیشتر

نظرات

1 نظر در مورد می خواهید پول در آورید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *