شروع ثبت نام دوره هیبریدی پایتون کاران هوشمند ( آموزش حرفه ای پایتون از صفر) اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره هیبریدی
شروع ثبت نام دوره هیبریدی پایتون کاران هوشمند ( آموزش حرفه ای پایتون از صفر) اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره هیبریدی
0
0

احساسات منفی خود را گرسنه نگه دارید

752 بازدید
احساسات منفی خود را گرسنه نگه دارید

احساسات منفی خود را گرسنه نگه دارید

احساسات منفی خود را گرسنه نگه دارید

احساسات منفی همگی اکتسابی هستند و از کودکی شکل می گیرند. آموخته ها را گاهی حتی خیلی سریع می توان از یاد برد. می توانید هر عادت یا مهارتی را که مطلوب و روری می دانید بیاموزید. به ویژه می توانید روش های مثبت و سازنده تفکر درباره مردم، پول، سلامتی و دیگر عوامل از بین برنده ایده های منفی را بیاموزید که توانایی هایتان را محدود کرده و بر موفقیت تان تأثیر می گذارند.

بسیاری از تفکرات یا حالات منفی بر پایه فرضیات غلط استوار هستند.گاهی یک ایده منفی درباره یک موضوع یا گرایش منفی نسبت به یک شخص می تواند بر اساس اطلاعات جدید، کاملاً معکوس شود. می توانید یاد بگیرید که نظرتان درباره خود یا فرد دیگری درست نبوده است. در نتیجه می توانید تفکر خود را به سرعت تغییر دهید. نسبت به این امکان دیدی باز داشته باشید.

احساسات منفی فقط به این دلیل وجود دارند که ما به آن ها زندگی می دهیم و زنده نگه می داریم. باتفکر مدارم و صحبت کردن درباره شان، آن ها را تعذیه می کنیم. خوشبختانه ، می توانید این احساسات را با به کار گیری قانون احساس تغییر دهید. این قانون می گوید: “حس قوی تر بر حس ضعیف تر غلبه خواهد کرد و هر احساسی که بر آن تمرکز شود، رشد می کند و قدرتمند تر می شود.”

منظور از این گفته این است که هر احساسی به آن بها داده شود، رشد می کند و سرانجام کل تفکر شما را در آن حوزه در اختیار می گیرد. اگر به واسطه خودداری از اندیشیدن به یک شخص یا موقعیتی که شما را ناراحت یا عصبانی می کند، انرژی ذهنی خود را عقب بکشید، احساسات مربوط به آن موقعیت سرانجام از بین خواهد رفت و درست مانند آتشی که هیزمی نداشته باشد، خاموش می شود.

بیشتر مطالعه کنید:  رابطه شخصیت و نحوه تفکر
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostad7.com/?p=8559
اشتراک گذاری:
واتساپفیسبوکلینکدین
Avatar
ostad7
*کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر( هوش مصنوعی) *مدرس دانشگاه در رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات * طراح و مدرس انواع وب سایت های اینترنتی *مشاور و طراح وب و رابط کاربری *مشاور راه اندازی سایت‌های برپایه وردپرس *کارشناس آی تی و تجارت الکترونیک *کارآفرین از سال ۱۳۹۲
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد احساسات منفی خود را گرسنه نگه دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.