شروع ثبت نام دوره آموزش کاربردی جاوااسکریپت با سه ماه منتورینگ رایگان ثبت نام در دوره
شروع ثبت نام دوره آموزش کاربردی جاوااسکریپت با سه ماه منتورینگ رایگان ثبت نام در دوره
0
0

رهبری در شرایط بد اقتصادی

433 بازدید
رهبری در کسب و کار

رهبری کسب و کار در شرایط بد اقتصادی

رهبری کسب و کار در شرایط بد اقتصادی

برای بقا، رهبری کنید

کدامیک از شما آرزو دارد، به تعداد بیشتری از افراد کمک کند تا موفق شود؟ کیست که بخواهد به جای اینکه تفریح کند، به دیگران کمک کند؟اصلاً باور دارید که کمک به دیگران فداکاری نیست بلکه روشی است که با آن می توانید به موفقیت بیشتری دست یابید؟ موفقیت شما دقیقاً به میزان موفقیت افرادی بستگی دارد که در اطراف شما هستند.

بنابراین، دست از سرمایه گذاری روی خودتان بردارید و روی دیگران سرمایه گذاری کنید تا به همان موفقیتی دست یابید که مدت هاست در انتظارش هستید.

برای اینکه بتوانید موفق باشید لازم است هنر رهبری دیگران را بیاموزید و رهبری در قرن بیست و یکم با تمام آنچه در قرن بیستم آموزش داده و پذیرفته شده است بسیار تفاوت دارد. اگر شما قوانین جدید رهبری را نیاموزید و آن ها را باور نکنید،توانایی شما در رهبری بسیار محدود خواهد بود. در این صورت، احتمال اینکه بتوانید در سازمان خود رشد کنید، کسب و کار موفق داشته باشید، خانواده شاد و خوشبخت تشکیل دهید یا به طور کلی در زمره افراد موفق قرار گیرید، بسیار اندک خواهد بود.

قوانین رهبری را بیاموزید تا سریع تر از آنچه می توانید تصور کنید، جلو روید. به عنوان یک رهبر باید بدانید اقتصاد در چه شرایطی قرار دارد و پیش بینی کنیم که به کدام سو خواهد رفت، باید بدانیم که چه موقعیت هایی برای موفقیت وجود دارد و قوانین آن چیست؟

بیشتر مطالعه کنید:  نکته هایی برای مدیریت زمان (۲) - تقسیم بندی کارها

ما به طور دائم در معرض اطلاعات منفی و ناامید کننده قرار داریم. هرروز از اخبار می شنویم که اقتصاد در چه وضعیت وحشتناکی قرار گرفته است و چه خطراتی ما و جامعه ما را تهدید می کند.

در هیچ زمانی در طول تاریخ هرگز چنین شرایطی برای مردم فراهم نبوده است تا بتوانند خود را در قلمروی اقتصاد بالا بکشند و در قله قرار گیرند. دوران رهبری گذشته به پایان رسیده است و دوران تازه ای را آغاز کرده ایم، بنابراین از اخبار بد نترسید، ما در آستانه یک فروپاشی و آغاز یک دوران تازه قرار داریم. در شروع دورانی قرار گرفته ایم که روش های کسب و کار، ابزارهای موفقیتو شیوه های تبلیغ و نشان دادن محصولات با گذشته تفاوت بسیار کرده است و ما اکنون در بهترین موقعیت و شرایط برای پیروزی قرار داریم.

من به عنوان فردی که شرایط اقتصادی و موقعیت های کسب و کار را زیر نظر دارم، به شما می گویم یکی از بهترین شرایط برای گذر از محدودیت های مالی، ایجاد کسب و کارهای تازه و خلق ثروت هم اکنون و حالاست. همه چیز برای شروع تازه مهیاست و شما فقط باید بیاموزید از روش های تازه برای خلق درآمد و ثروت استفاده کنید. سال ها بعد، زمانی که از شما می پرسند چه شد که به چنین موفقیت های بزرگی دست یافتید، خواهید گفت که چون در جای درست ، با سازمان درست، با روش های درست و در زمان درست قرار داشتم.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostad7.com/?p=9005
اشتراک گذاری:
واتساپفیسبوکلینکدین
Avatar
ostad7
*کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر( هوش مصنوعی) *مدرس دانشگاه در رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات * طراح و مدرس انواع وب سایت های اینترنتی *مشاور و طراح وب و رابط کاربری *مشاور راه اندازی سایت‌های برپایه وردپرس *کارشناس آی تی و تجارت الکترونیک *کارآفرین از سال ۱۳۹۲
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد رهبری در شرایط بد اقتصادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.