شروع ثبت نام دوره آموزش کاربردی جاوااسکریپت با سه ماه منتورینگ رایگان ثبت نام در دوره
شروع ثبت نام دوره آموزش کاربردی جاوااسکریپت با سه ماه منتورینگ رایگان ثبت نام در دوره
0
0

شما عالی ترین فرد هستید

409 بازدید
شما عالی ترین فرد هستید

شما عالی ترین فرد هستید

شما عالی ترین فرد هستید

شما فرد خیلی خوبی هستید. صادق، نجیب، راستگو و سخت کوشید. رفتارتان با دیگران بر اساس ادب و مهربانی، احترام و گرمی است. خود را وقف خانواده، دوستان و همراهانتان کرده اید.

قدرتمند، مطمئن و مسئولید. شما باهوش و دانا و با تجربه اید. نه تنها برای نزدیکان، بلکه برای کل جامعه از اهمیت خاصی برخوردارید. به دلیل خاصی به دنیا آمده اید و سرنوشت فوق العاده ای دارید و در کل فردی عالی هستید.

پاراگراف قبلی دباره شخصیت واقعی شماست. ممکن است همیشه صد در صد درست نباشد اما توصیف خوبی از شخصیت واقعی و درونی شما و هدفتان در زندگی محسوب می شود. وقتی بدون هیچ شرطی می پذیرید که فردی ارزشمند هستید، آن را در تمام گفتار و رفتار خود نشان می دهید.در طول زمان، این امر به حقیقت تبدیل می شود و ایده آل های شما به واقعیت می رسد.

با خود تکرار کنید : ” خود را دوست دارم، عاشق زندگی ام هستم. انسان خوبی ام و همیشه در همه کارها به بهترین نحو عمل می کنم.”

ذخیره ذهنی

تصور کنید که حافظه ای برای برنامه ریزی ذهنتان دارید و می توانید خودانگاره، باور و یا حالتی را که می خواهید، خریداری کرده و در مغز خود نصب کنید و به فردی که می خواهید تبدیل شوید. اگر چنین ذخیره ای وجود داشت و می توانستید هرباوری را بخرید، چه چیزی را انتخاب می کردید؟

پیشنهاد ما این است که به اطراف خود نگاهی بیندازید و ببینید باورهای اصلی موفق ترین و خوشبخت ترین افراد چه چیزی هستند و همان باورها را برای خود برگزینید. این باورها را به دیسک سخت ذهنی خود وارد کرده و با همان برنامه ها اجرا کنید.

بیشتر مطالعه کنید:  آموزش آنلاین - دومین ایده پولساز اینترنتی

مهمترین باوری که می توان اتخاذ کرد، این است : ” من انسان خوبی هستم و می خواهم به موفقیت بزرگی در زندگی برسم. هر اتفاقی که برایم می افتد، خوب یا بد، صرفاً بخشی از فرآیند دستیابی به موفقیت و خوشبختی است که برای من اجتناب ناپذیر می نماید.”

اگر باور داشته باشید که موفقیت و خوشبختی تان تضمین شده است و هر شکست و مانعی، درسی مهم به شما می آموزد که برای رسیدن به اهدافتان به آن نیاز دارید، در مسیر پیشرفت متوقف نخواهید شد. بیشتر اوقات، مثبت اندیش و خوش بین خواهید بود. اهداف بزرگی برای خود تعیین کرده و خیلی زود از شکست های موقت خود عبور می کنید. باورتان سرانجام به واقعیت تبدیل می شود. با تغییر تفکرتان، زندگی تان را تغییر خواهید داد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostad7.com/?p=8550
اشتراک گذاری:
واتساپفیسبوکلینکدین
Avatar
ostad7
*کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر( هوش مصنوعی) *مدرس دانشگاه در رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات * طراح و مدرس انواع وب سایت های اینترنتی *مشاور و طراح وب و رابط کاربری *مشاور راه اندازی سایت‌های برپایه وردپرس *کارشناس آی تی و تجارت الکترونیک *کارآفرین از سال ۱۳۹۲
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد شما عالی ترین فرد هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.