0
0

معرفی کتاب – ثروتمندترین مرد بابل

1344 بازدید
ثروتمندترین مرد بابل

معرفی کتاب:

ثروتمندترین مرد بابل

سلام؛

امروز می خوام یکی از انگیزشی ترین کتاب های موفقیت که تا به حال خوندم رو بهتون معرفی کنم :

کتاب ثروتمندترین مرد بابل  – نویسنده : جورج اس کلاسون 

آینده همچون مسیری منتهی به دوردست ها پیش روی شما قرار داردو در طول این مسیر آرزوهایی قرار گرفته که خواستار تحقق بخشیدن به آن هستید… آرزوهایی که می خواهید برآورده شود.

این کتاب با روایت داستانهایی از زمان قدیم ، اصول موفقیت افراد  ثروتمند را بیان می کند ، اصولی که اگر در حال حاضر هم آن ها را رعایت کنیم باز هم ما را به موفقیت می رسانند. این کتاب مخصوصاً برای افرادی مناسبه که از لحاظ مالی ، در آمد کمی دارند و یه جورایی نا امید هستند ، با خوندن این کتاب پر از انرژی و انگیزه می شن. من خوندن این کتاب پر از انرژی رو بهتون توصیه می کنم ، به خود من که یک خس و حال دیگه ای داد.  در ادامه خلاصه ای از موارد کتاب رو براتون توضیح می دم :

ثروتمندترین مرد بابل یک کتاب انگیزشی فوق العاده

موفقیت و توانگری کشور ما منوط به موفقیت مالی تک تک افراد جامعه است. این کتاب در ارتباط با موفقیت های شخصی ماست. موفقیت یعنی دستاوردهایی که در نتیجه تلاش و توانایی خود به آن دست می یابیم. کلید دستیابی به موفقیت، فراهم آوردن مقدمات لازم است. رفتار ما نمایانگر افکار و اندیشه های ماست و نمی توان رفتاری عاقلانه تر از نوع تفکر خود داشت. به همین نحو نمی توان افکار و اندیشه هایی عاقلانه تر از نوع درک و شناخت خود داشت.

بیشتر مطالعه کنید:  فرمین،موش کتاب خوان

این کتاب راه چاره ای برای کیف پول خالی است و به عنوان راهنمایی برای کسب آگاهی در زمینه مالی در نظر گرفته شده است؛ یعنی در واقع هدف آن این است که افراد خواستار موفقیت در زمینه مالی از چنان بینشی برخوردار شوند که بتوانند به پول دست یابند؛ آن را پس انداز کنند و از پس انداز خود درآمد بیشتری کسب کنند.

بابل از این جهت که مردم آن ثروتمندترین افراد زمان خود بودند به عنوان ثروتمند ترین شهر دنیای قدیم شناخته می شد. آن ها به خوبی از ارزش پول آگاه بودند و توانستند اصول درست مالی را برای به دست آوردن پول، پس انداز کردن آن و کسب در آمد  بیشتر از پس از اندازشان به کار کیرند. آن ها درآمد هایی را که ما آرزو داریم در آینده به آن دست یابیم در اختیار داشتند.

Image result for ‫ثروتمندترین مرد بابل‬‎

پنج قانون طلایی از ثروتمندان بابل

  1.  طلا و ثروت با کمال میل و به مقدار زیاد به سوی کسی روی می آورد که حداقل یک دهم در آمد خود را برای آینده خود و خانواده اش پس انداز می کند.
  2.  طلا و ثروت با جدیت و اشتیاق برای صاحب عاقلی کار می کند که آن را در کار پرسودی سرمایه گذاری می کند تا همچون گله های گوسفند در مزرعه چند برابر شود.
  3. طلا و ثروت به حمایت صاحب محتاطی وابسته است که آن را با مشورت افراد با تجربه، در زمینه مالی سرمایه گذاری می کند.
  4.  طلا و ثروت از دست کسی می لغزد که آن را در زمینه کار یا اهدافی سرمایه گذاری می کند که با آن آشنایی ندارد یا افراد با تجربه آن را توصیه نمی کنند.
  5.  طلا و ثروت از دست کسی فرار می کند که آن را به اجبار برای کسب درآمد های غیر ممکن به کار می گیرد یا به حرف های فریبنده افراد حقه باز و فریبکار گوش می دهد یابا بی تجربگی و آرزو های رویایی خود اقدام به سرمایه گذاری می کند.
بیشتر مطالعه کنید:  تختخوابت را مرتب کن

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostad7.com/?p=8212
اشتراک گذاری:
واتساپفیسبوکلینکدین
Avatar
ostad7
*کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر( هوش مصنوعی) *مدرس دانشگاه در رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات * طراح و مدرس انواع وب سایت های اینترنتی *مشاور و طراح وب و رابط کاربری *مشاور راه اندازی سایت‌های برپایه وردپرس *کارشناس آی تی و تجارت الکترونیک *کارآفرین از سال ۱۳۹۲
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد معرفی کتاب – ثروتمندترین مرد بابل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.