0
0

موفقیت نامحدود در 20 روز

4701 بازدید
موفقیت نامحدود در 20 روز

موفقیت نامحدود در ۲۰ روز

موفقیت نامحدود در ۲۰ روز کتابی انگیزشی از آنتونی رابینز

به جرئت می تونم بگم کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز یکی از بهترین کتاب های انگیزشی و یکی از بهترین کتاب های این نویسنده یعنی آنتونی رابینز هست.  آنتونی رابینز یک سخنران انگیزشی موفق هست که با بیانی ساده و شیوایی که داره خیلی از آدم ها را به سمت خودش کشونده و تونسته باعث تحول این آدم ها بشه.

من چندین بار این کتاب رو خوندم و هر بار تونستم با تمرکز بر روی یک هدف ، به اون هدف برسم. خوب ، به ذهنم رسید که این بار موقع خوندن این کتاب خلاصه مطالب مفید هر قسمت رو یادداشت کنم و یادداشت ها رو هم در سایت منتشر کنم که شما علاقه مندان هم بتونید از این یادداشت ها استفاده کنید و همین طور باعث صرفه جویی در وقت هم بشه که هر بار  لازم نباشه از ابتدا تا انتهای کتاب رو خط به خط بخونیم.

این کتاب  در واقع نسخه ای است که آنتونی رابینز آن را برای خواننده خود تجویز کرده است و به گونه ای نوشته شده است که شما باید آن را در ۴ هفته و هر هفته ۵ قسمت آن را بخوانید. در واقع هر قسمت برای یک روز.

بخش هایی از مقدمه کتاب

به اطرافتان خوب توجه کنید!

چند درصد از ما از شب هنگام که از کارهای روزانه فارغ می شویم از آنچه بر ما گذشته و یا انجام داده ایم، راضی و خشنود است؟ چند درصد از ما با راحتی و آسایش خیال سر بر بالین می گذارد؟ چند درصد از ما روزی را بدون اضطراب ، عصبانیت و ترس گذرانده است؟ و صبح، چند درصد از ما با وجود خواب کافی، سرحال و با نشاط از خواب بر می خیزیم؟

بیشتر مطالعه کنید:  شرمنده نباش دختر

چند درصد از ما با علاقه و شوق به سرکار خود می رود؟ چند درصد از ما کاری را که بر عهده دارد با اعتماد به نفس، کامل و با خشنودی انجام میدهد؟ چند درصد از ما هنگام رسیدن به خانه، انرژی، شوق و نشاط را به خانواده هدیه می کند؟ چند درصد از ما در آمد ماهیانه خود را کافی می داند؟

همه ما محتاج یک انقلاب درونی هستیم:

همه آرزو داریم روزهایمان دگرگونه باشد. همه مایلیم زندگی پر شور و نشاطی داشته باشیم. همه در تمنای سلامت و انرژی بیشتریم. همه می خواهیم ثروتمند شویم. همه تمایل داریم کار خود را با علاقه و رضایت انجام دهیم. همه خواستار اعتماد به نفس هستیم. همه آرزو داریم از ترس رها شویم.

اما چند درصد از ما برای تغییر یافتن قدمی بر داشته ایم؟ چند درصد از ما آنچه می بینیم ، می شنویم و می آموزیم بهره می گیریم؟ چند درصد از ما همواره در پی کسب موفقیت هستیم.چند درصد از ما به آرزو های خود جامه عمل می پوشانیم؟

ما همه در روزمرگی های زندگی خود گم شده ایم. چرا؟

سؤال های خوبی است . شاید تنها به این دلیل که راه تغییر یافتن را نمی شناسیم.

در زندگی کارهای زیادی هستند که بسیار ساده هستند اما مردم به راحتی از کنار آن ها می گذرند چون در روزمرگی زندگی خود غرق شده اند، درست مثل کسی که در بازپرداخت یک بدهی سنگین درمانده است. اغلب مردم در یافتن نقشه زندگی خود ناکام اند، در حالی که تصور می کنند بهترین طراح زندگی هستند. روزها و سال ها از عمرشان می گذرد و آن ها تازه در کهنسالی درها و سال ها از عمرشان می گذرد و آن ها تازه در کهنسالی در می یابند که فقط بخش ناچیزی از زندگی را تصاحب کرده اند. البته نه به این سبب که آن ها افراد کم هوشی هستند، بلکه فقط به این دلیل که عاشق آنچه می خواهند نیستند؛ بنابراین وارد عمل نمی شوند و قدرت تصمیم گیری را در خود پرورش نمی دهند. در واقع این افراد باید به پرورش روح بپردازند تا عضلات روحشان ورزیده و قوی گردد.

بیشتر مطالعه کنید:  فرمین،موش کتاب خوان

کتاب موفقیت نامحدود در ۲۰ روز همانی است که در جستجوی آنید. مطالب و نکات کلیدی این کتاب زندگی شما را دگرگون خواهد کرد و شما انسانی موفق، ثروتمند،سالم و نیرومند خواهید شد.

اگر می خواهید در زندگی فرد موفقی باشید به خاطر بسپارید که :

«در معادله زندگی، آینده هیچ وقت با گذشته برابر نیست.»

اگر در گذشته شکست خورده اید هیچ گاه نباید تصور کنید در آینده نیز چنین خواهد شد. آنچه یک لحظه قبل، دیروز، طی شش ماه گذشته، شانزده سال پیش و یا پنجاه سال قبل روی داده است اصلاً مهم نیست و بدان معنا نخواهند بود که حتماً در آینده نیز همان اتفاقات پیش می آید.

قدرت درونی- روز اول از چالش موفقیت نامحدود در ۲۰ روز

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://ostad7.com/?p=17133
اشتراک گذاری:
واتساپفیسبوکلینکدین
Avatar
ostad7
*کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر( هوش مصنوعی) *مدرس دانشگاه در رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و ارتباطات * طراح و مدرس انواع وب سایت های اینترنتی *مشاور و طراح وب و رابط کاربری *مشاور راه اندازی سایت‌های برپایه وردپرس *کارشناس آی تی و تجارت الکترونیک *کارآفرین از سال ۱۳۹۲
مطالب بیشتر

نظرات

3 نظر در مورد موفقیت نامحدود در 20 روز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. سلام ؛ من این کتاب رو به تازگی خریدم ولی هنوز نخوندم ؛ با این مطلب مفید شما انشاالله به زودی میخونم . ممنون ??

    75